Kontakt, O NAS

Obraz tła: Sztuczna inteligencja tak sobie wyobraża ilustrację adekwatną do strony WWW z kontaktami do autora tej strony (DALL.E 3, LWH, 11.2023)

Zobaczyłeś gdzieś błąd? Masz pomysł na artykuł, nowy dział? Chcesz współtworzyć serwis? Skontaktuj się z nami: enauczaniecom@gmail.com

Wyszukiwanie w serwisie enauczanie.hojnacki.net

Wyszukiwarka jest bardzo efektywna, jednak znacznie prostsza niż Google.

Podstawowe zasady:

Lechosław Hojnacki (CAŁOŚĆ)

Nauczyciel-konsultant, wykładowca i trener. Zajmuje się edukacyjnymi zastosowaniami najnowszych technologii (w tym mobilnych i chmurowych), nowoczesnymi metodami edukacyjnymi (w tym metodą projektu, WebQuestu i e‑portfolio), ocenianiem wspierającym rozwój, metodyką planowania, tworzenia i prowadzenia kształcenia zdalnego i hybrydowego. Pomaga nauczycielom i szkołom w planowaniu i realizacji zmian, innowacji i rozwoju.

Autor szkoleń, programów, poradników oraz licznych publikacji naukowych i popularyzatorskich o tej tematyce. Członek grupy SuperBelfrzy RP. Założyciel i redaktor www.enauczanie.hojnacki.net (dawniej: www.enauczanie.com)

Wieloletni tancerz, pasjonat i propagator tanga argentyńskiego. Autor Przewodnika "Tango - Moja nowa pasja". Założył i prowadzi serwis tango.etaniec.org

WWW: www.hojnacki.net

Poniżej: a..a tak sobie mnie wyobraża generator obrazów oparty na AI -  DALL.E 3

JOANNA APANASEWICZ (NAJMŁODSI)

Nazywam się Joanna Apanasewicz. Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego, i lubię to. Jestem również członkinią grupy SuperBelfrzy RP. Staram się pracować kreatywnie i z pasją. Chętnie dzielę się swoimi pomysłami. 

WWW: apanaski.blogspot.com
https://pl.padlet.com/apanaski 

Piotr Szlagor (PROGRAMOWANIE)

Nauczyciel matematyki i przedmiotów informatycznych w bielskich szkołach. Pasjonat nowych technologii i ich wykorzystania w edukacji. Autor wielu publikacji, w tym pierwszego podręcznika "Scratch. Nauka programowania przez zabawę", wydanego drukiem przez wydawnictwo Komputer Świat.

WWW: piotr.szlagor.net

Czym nie jest ten serwis?

1. Nie jest komercyjny (w żadnym sensie)

2. Nie jest gazetą ani czasopismem

 Uważamy, że Internet jest szczególnym medium i że jego ogromna wartość społeczna i edukacyjna zasadza się między innymi na świadomej wolności publikowania przez wszystkich obywateli Ziemi włączając w to nieletnich uczniów. 

Uznajemy ważną rolę systemów edukacji i wszystkich osób zajmujących się wychowaniem młodego pokolenia we kształtowaniu umiejętności dzielenia się wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem Internetu.

Serwisy składowe Enauczanie.com i serwisy powiązane